İstikbal, Bellona, Çilek Çocuk Odası Takımı

Bu mobilya ve dekorasyon konumuzda istikbal, bellona, çilek mobilya gibi mobilya firmalarının 2009 yılı  çocuk odası takımı ve çocuk odası mobilya bilgileri ile resimlerini ekleyeceğiz..

Çocuk odası takımı resim

Çocuk odası takımı resim

Çocuk odası genellikle standart kalıplarda olsada son yıllarda daha minimal ve daha farklı tarzda çocuk odası mobilyaları mobilya firmaları tarafından üretilmeye ve sunulmaya başlanmıştır..

Eskiden 2 tip çocuk odası takımı vardı.. Kız çocuklar için çocuk odası takımı genelde pembe renk uyumu ile sağlanır, erkek çocuk için ise mavi renk ağırlıklı çocuk odası takımı ve mobilyası kullanılırdı..

Ama şuanda gelişen teknoloji ve bilgisayar tasarım programlarının gelişmesi ile çocuk odası takımı modelleride farklı zenginlikler kazandı ve çok değişik tarzlarda çocuk odası takımı ve çocuk odası mobilyaları sunulmaya başlandı.

Eskiden kullanılan mobilya dekorasyon aletleri ile günümüzdekiler çok farklı olduğu için şuanda bir çocuk odası yatağı araba şeklinde tasarlanabiliyor ve çocukların begenisine sunulabiliyor..

Şimdi sizleri istikbal çocuk odası takımı resimleri,  bellona çocuk odası takımı resimleri ve çilek çocuk odası takımı mobilya resimleri sunuyoruz..

Çocuk odası takımı

Çocuk odası takımı

Bellona Çocuk Odası Takımı

Bellona Çocuk Odası Takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı

Çilek Çocuk Odası Takımı Mobilyası

Çilek Çocuk Odası Takımı Mobilyası