Kış Dekorasyonu 2012

Her yıl mevsim arası geçişlerde bahar temizliği, yaz temizliği, kış temizliği yaparken dekorasyonumuzda da ona göre oynamalar yaparız.

Aslına bakarsanız dekorasyonda oynama değil, mevsim arası geçişlerinde gerçekten ciddi değişiklikler yapmak gerekmektedir.

Kış Dekorasyonu 2012

Kış Dekorasyonu 2012

Bu aslında yalnızca dekorasyonunuzun güzelliğinden değil evinizin kış aylarında basık bir ortama dönüşüyorsa bunu engellemek için daha da fazla gerektiğine emin olabilirsiniz.

2012 Kış dekorasyonu için yaz aylarının neredeyse çoğu şehrimizde geçtiği malum. Güneş her ne kadar tepede görünse de kış aylarında ortadan kaybolduğundan dolayı karanlık ortamlar sizleri boğabilir.

Bu nedenle kış dekorasyonu içerisinde pencerelerin önünüzdeki vitrinleri, dolapları kaldırmanızı öneriyoruz.

Böylece dışarıdaki gün ışığının evinizin içerisine daha fazla nüfus etmesini sağlayabilir ve basık bir ortamdan kurtulabilirsiniz.

2012 kış dekorasyonu için ayrıca güneşliklerinizi çıkartıp yalnızca perdelerinizle pencerelerinizi örtmenizi tavsiye ediyoruz.

Perde seçiminde de yine açık renkler tercih edilmesi basıklıktan biraz daha kurtulmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Böylece daha ferah ortamlar sizleri bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir