Kumaş duvar kâğıtları

Kumaş duvar kâğıtları

Herkesin çok iyi bildiği gibi evi gösteren duvarlardır. İç dekorasyonda istenilen ortamı oluşturmada işinize çok yarayacak duvar dekorasyon ürünleri olan kumaş duvar kâğıtları renkler ve desenlerin mükemmel uyumuyla tarz yaratacaksınız.

Kadife kumaşların üç boyutlu halleri, kocaman brodelerle süslenmiş ipekler, hafif çiçek modelleri ile verilmiş desenler göze ilk çarpan detaylar arasında görülmektedir.

kumaş duvar

Bu duvar kâğıtların da daha çok parlak olan dokular tercih edilmektedir. Kullanıcılarının taleplerinin çoğunlukta olduğu keten, ipek ve mica denilen taş dokuya sahip duvar kâğıtları yavaş yavaş yerini metalin başta olacağı sezonlara doğru ilerleme göstermektedir.

Arte firması tarafından kişilerin beğenisine sunulan carapace katoloğunda doğal derilerin yanı sıra metal iplikler ve onlara uygun dizayn edilen dokuma tekniklerinin de kullanılması kişilerin üzerindeki etkisini gözden kaçırmıyor.

Uygulama sırasında ve sonrasında koku yapmayan, akustik ve ses emicilik özelliği bulunan, bozulan ve yırtılan yerlerinin tamirinin kolay olması, iyi korunduğu zaman uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruması özelliklerine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir