Mobilya Ve Dekorasyonda Feng Shuinin Önemi

MADDİ PROFİLİNİZ

Risk almayı sevmediğiniz için paramzı borsa gibi bir aslanlar arenası yerine bankada değerlendirmeyi tercih ediyorsunuz. Ancak gayri menkule ve hazine bonolanna yatırım yapmak yaranmza olacaktır.

SAĞLIĞINIZ

Sağlıklı bir yaşam için anahtanmz beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmek ve egzersiz yapmaktır. Tatlıya olan düşkünlüğünüz, hareket etmek yerine oturmayı tercih etmeniz, üzüntü ve sıkıntıya olan yatkınlığınız sindirim sisteminizi ve bağırsaklarınızı etkileyen birtakım rahatsızlıklara sebep olabilir. Mide kanseri, şeker hastalığı, kan hastalıkları, tiroit bezine bağlı düzensizlikler, solunum yolu enfeksiyonları, deri rahatsızlıkları, sırt ağrısı, sindirim bozuklukları, durgunluk ve aşın yeme gibi rahatsızlıklara yatkınlığınız başımzı ağrıtabilir.

YÖNÜNÜZ VE RENKLERİNİZ

2 toprak yıldızının yönü güneybatıdır. Öteki uyumlu yönler ise batı, kuzeybatı, kuzeydoğu ve güneydir. Bu yıldızın renkleri bej, kahverenginin bütün tonlan, tan rengi, portakal rengi, san ve siyahtır. .

5 TOPRAK YILDIZI (YIN VE YANG)

Tıpkı bir tekerleğin mili gibi siz de kendinizi merkezde, dünyam merkezinde, görürsünüz; her şey sizin etrafınızda dönmektedir. Her zaman zirvede kalabilmeniz için sımrlanmzı tanımanız ve içinde bulunduğunuz şartlann kontrolünü elinize almanız gerekmektedir. Hayatımz boyunca ya yükselir ya da düşersiniz. Kararlı ve inatçı bir insansınız. İşte bu yüzden liderliğe ve büyük sorumluluklar yüklenmeye doğal bir yeteneğiniz var. Genellikle baskıdan kaçan ve eğer bu baskı sizi daha iyi bir pozisyona taşımayacaksa bundan çok daha fazla huzursuzluk duyan bir insansınız. ev dekorasyonu nazik görünüşünüzün arkasında boyun eğmeyen, şüpheci ve stres altında tartışmacı olabilen bir insan var. Yeteneklerinizi fazla abartmayın çünkü bu yüzden birçok düşman edinebilirsiniz.

MADDİ PROFİLİNİZ

Para konularında genellikle şanslısınız. Bunun yanı sıra idareli ve ileri görüşlü yapınız para kazanma konusundaki hünerlerinize bir yenisini daha ekliyor. Tutucu yapınız sayesinde gayri menkuller mobilya ve hisse senetlerinden para kazanabilirsiniz. Ancak büyük riskler alacağınız ya da kısa yoldan para kazanmayı hedefleyeceğiniz bütün yatırımlar para kaybetmenize yol açacaktır.

SAĞLIĞINIZ

Sağlıklı bir yaşam için anahtanmz çok çalışmaktan vazgeçmek olacaktır. Çok kuvvetli bir yaşam enerjisine ve dayanıklılığa sahipsiniz. Bu sayede egzersizleriniz de oldukça yolunda gidiyor. Beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmemeniz ve aşın çalışmanız kalp rahatsızlıklarına, dolaşım ve sindirim sorunlanna, şeker hastalığına, bağışıklık sisteminizin zayıflamasına, enfeksiyon hastalıklanna ve tümörlere davetiye çıkarabilir.

YÖN VE RENGİNİZ

5 toprak yıldızının yönü erkekler için güneybatı; kadınlar için ise kuzeydoğudur. Öteki uyumlu yönler ise kuzeydoğu, güney, güneybatı, batı ve kuzeybatıdır. Bu yıldızın renkleri bej, sa nmn bütün tonlan, kahverengi, tan rengi ile portakal rengidir.

8 TOPRAK YILDIZI

Tıpkı bir dağ gibi siz de kalabalıktan sıynlır; tek başınıza yükselirsiniz. Kararlı, kendine güvenen, kendini korumasını bilen ve öncelikle kendi yararına olmadığı sürece başkalanyla çalışmaktan kaçman bir insansınız. Başka insanlann hareketleri hakkında endişelenmek ya da onlardan şüphelenmek gibi bir eğiliminiz var. Eğer bu şüphelerinizin sizi ele geçirmesine izin verirseniz birçok güzel fırsatı da kaçırabilirsiniz.

MADDİ PROFİLİNİZ

Para konularında genellikle şanslısınız. Para yönetiminizle ilgili mükemmel planlar yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla yatırımlarınızı geniş bir portföye yayarak bir servet bile elde edebilirsiniz. Para konularında gizliliği seven, ileri görüşlü bir yapıya sahipsiniz. Gayri menkule ve buna benzer yatırımlara yöneliminiz var.

Kaynak: www.mobilyaevdekoru.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir