Ofis iç Dekorasyonu

Stresli ve yoğun iş yaşamında,kişinin kendini rahat hissetmesi ve motivasyonunu tam olarak sağlaması kendi ofis tarzını çalıştığı mekana yansıtmasıyla başlar.Böylece iş yaşamındaki verimlilikde artmış olur.

Ofis iç Dizayn

Ofis iç Dizayn

Günün çoğunluğunu geçirdiğimiz iş yerlerimiz de kendi beğenimize göre tasarladığımız bir odaya sahip olmak artık çok kolay.Micro Ofis Mobilyaları sayesin de ister bireysel çalışmalara,isterse takım çalışmalarına uygun tasarımlarıyla konforu ve şıklığı ayağınıza getiriyor.

Ahşap ve cam alternatifli tabla özelliği ile kullanıcı statüsüne göre şekillenebiliyor.Cam ve deri de uygulanabildiği için tamamen beğeniye göre tasarlanabiliyor.Kolay montaj imkanı ile de zamandan kazanıp iş yaşamının hızını kolaylıkla yakalayabiliyor.

Ofis İç Mimari

Ofis İç Mimari

Farklı ölçülerdeki tabla alternatifleri ve kolay montaj imkanı veren metal ayakları ile ofislerin tamamına uygulanabiliyor.

Klasik ofis görüntüsünü tamamen ortadan kaldırarak daha modern ve daha rahat bir çalışma ortamı sağlıyor.Kumaş,cam ve ahşap seçenekleri ile tüm isteklere cevap oluyor.

Farklı şekillerde gruplanabilen masaları sayesinde takım çalışmalarının motivasyonunu artırıyor.Basit dolap modülüne sahip olan workstation,kullanıcın dolap ihtiyacını da ortadan kaldırmış oluyor.

Ofis iç dekorasyon

Çalışma ortamların da sağlanan konfor verimlilik ve başarının başında gelen ilk maddedir.Lyon serisi bunları düşünerek geliştirdiği ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.Genellikle misafir ve toplantılar için düşünülerek tasarlanan Lyon çeşitli renk seçenekleriylede her mekana uyum sağlayabilecek çizgilere sahip.U ayak.yay ayak ve tekerlekli ayak seçenekleriyle karşımıza çıkan  seride ergonomik oturma sistemide mevcut.

One comment

  • Ofis içi tasarımlar ve düzenlemelerde Muji 1 numaradır benim için. Acayip kullanışlı raflama ve dosyalama sistemleri var. Çeşit çeşit boy boy ürün var mağazada. eskiden yurtdışında görüp beğenip oralardan taşıyamazdık. şimdi nihayet nişantaşı’na da açtılar da alıyoruz istediğimiz gibi. hem rahat hem sade hem de kullanışlı bir şeyler isteyenler bi uğrasınlar oraya derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir