Ofis Raf Sistemleri

Ofis Raf Sistemleri hakkında pratik bilgiler..

Modern ve fonksiyonel ürünler, evlerimizden tutun çalışma alanlarımıza kadar bir çok yerde rahatlıkla tercih ettiğimiz mobilyalardan. Daha çok dekoratif mobilyalar ve tasarımlar, ofis ortamlarının vazgeçilmezi olmuş durumda. Bu dekoratif ürünlerden en çok tutulanı da ofis rafları.

Ofis raf sistemleri

Yurtdışında adını duyurmuş olan başarılı tasarımcılardan Franco Albini, çeşitli fonksiyonları olan bu ofis raflarını tasarladı. Ahşap dolap kısımları olan bu rafların en belirgin özelliği, ahşap dolapların aşağı yukarı hareket ettirilebiliyor olması. Bunun yanı sıra cam bölmelere de sahip olan bu rafların bu kısımları çıkarılabiliyor, yerleri değiştirilebiliyor. Bu rafların en üst kısımlarına ulaşmak da bu kaydırma sistmi ile çok kolay.

Ofis raf sistemleri

Metalik ayakları, ahşap rafları ve kalın kumlu camları sayesinde bu model hem kaliteli, hem dayanıklı hem de çok şık ve modern bir ürün. Ayrıca ofisinizin dekoruna da çok rahatlıkla ayakuydurabilecek nitelikte olması onu özel kılan bir başka yanı. Klasik mobilya ahşabını veçağımızın tasarımsal kumlu camlarını bir araya getiren Franco Albini, tasarımıyla göz dolduruyor ve bu yılın gözdesi bu ürünler, önümüzdeli yıllarda da çok kullanılacağa benziyor.

One comment

  • Çok dekoratif ve kullanışlı raf örnekleri. bu raflardan nerelerde bulabileceğimizi ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi verirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir