Otel Dekorasyonu

Otel donanımları ve geniş içeriği ile otellere farklı çözümler sunan Häfele, bu konuda lider olan Dialock temassız kilitleme sistemleri, çelik kasa, saç kurutma makinaları, ayna arkadası ısıtıcı, ışıklı aynalar ve plazma ekran aspma aparatları gibi birbirinden şık ve estetik ürünler ile farkını ortaya koyuyor.

Otel Dekorasyonu

Otel Dekorasyonu

Maksimum güvenlik sağlayan Dialock temassız kilitleme sistemi
Günümüzde yavaş yavaş polülerlik kazanan, işlevsel ve hoş görünümlü bir çok ürünleri ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Anahtar taşımaya ve kaybetme sorunlarını ortadan kaldırıcak ürünleri ve kalitesi ile tüketicilere teknolojinin yanında güvenliğide sunuyor.

Son yıllarda teknolojiye bağlı olarak, başta oteller olmak üzere birçok kilitleme işlemi kart veya şifre ile yapılmaktadır. Bu değişimlerde anahtarlar yerlerini temas kartlarına ve çipli diğer estetik, hoş ürünlere bırakıyor.

Sistemin temassız çalışması, bakım gerekliliğini azaltıyor. Aynı zamanda böğle olması yıpranmasını ve ömrünün kısalmasını engelliyor. Metal ve Manyetik olan bu kartlar, tamamen Dialock teknolojisine aittir.

Çelik Kasa
Otel odalarındaki değerli eşyaların konulması için ürelilen bu ürün, alan motor kontrollü çelik kasa, dijital tuşlu, yüksek güvenlik sistemlidir. Otel yöneticilerinde ise master anahtar bulunup, her kasayı açabilir. Kasalar siyah ve gri olarak ikiye ayrılır.

Ayna Arkadası Isıtıcı
Özellikle otel odalarında bulunan, buğu önleme amacı ile arkadan ısıtır ve ince yapısından dolayı duvara rahatlıkla monte edilebilir, dekorasyon bozulmadan çalıştırılabilir. Neme karşı da çalışabilen bu ürün sizi büyük bir uğraştan kurtarıyor ve sizlere kolaylık sağlıyor

Işıklı dev ayna
Büyüteçli ve ışıklı olan bu dev aynalar, bayanlara makyaj esnasında beylere ise traş olma sırasında büyük bir kolaylık sunuyor. Ayrıca görme kusuru olanlar için detaylı görme avantajıda vardır.

Otel Mobilya Dekorasyon

Otel Mobilya Dekorasyon

Otel odalarını farklılaştıran LCD/TFT ve plazma ekran asma aparatı
25-74
50,82
75-160 cm ekran boyutlarına sahip olan bu televizyonlar duvara monte edilir. Otel odalarında yerden tasarruf yapılır ve modern bir görünüm sunar. Taşıyıcı plaka üzerinde ayarlama imkanı bulunan bu ürün, TÜV sertifikasına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir