Piet Hein Eek duvar kağıdı modelleri 2011

Duvar kağıtları, 90lardan bu yana zenginleşmiş ve farklılaşmış durumda. Teknolojinin basım dünyasına girmesi sonrası tasarımda sınırlar ortadan kalkmış durumda ve hayal edilen her dünyanınkağıtlara basımı yapılabiliyor.

Piet Hein Eek duvar kağıdı modelleri 2011

Piet Hein Eek duvar kağıdı modelleri 2011

Bazen doğal konseptler bazen de modern stillerin resme dönüştüğü duvar kağıtları dekorasyona yeni bir soluk getirmiş durumda. Duvar kağıdı modası 2011 yılı ile beraber yeni bir tarz ile tanışmış durumda.

Vazgeçilmez ahşabı artık duvar kağıtlarında da görmek mümkün. Ahşap, dekorasyonun ve mobilyanın ana maddesi olmayı başardıktan sonra artık tüm evi saracağa benziyor.

Tarza göre şekillenen ahşap, birbirinden farklı birçok temanın ana maddesi olmayı başarmış durumda. Kimi zaman sağlamlığından kimi zaman da görselliğinden faydalandığımız ahşap, her haliyle seviliyor.

Eskitme, renkli ya da doğal ahşap görünümlü duvar kağıtları ortamlara çok farklı bir hava katmayı başarıyor. Yeni trend ahşap görünümlü duvar kağıtları Hollandalı ünlü bir tasarımcı olan Piet Hein Eek tarafından tasarlanmış ve pazara sunulmuş durumda.

Orijinal ahşap gibi görünen duvar kağıtlarının yanında küçük parçalı desenlerde bulmak mümkün. Tasarımcı, yeni trend duvar kağıtlarını tasarlarken ahşabın gerçek rengine sadık kalmadıklarını belirtiyor.

Mavi, fildişi, gri ve bej tonlarını da kullanarak hem ahşaba hem de duvar kağıtlarına yepyeni bir tarz ve heyecan da getirilmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir