Resturant ve Cafe Bar Dekorasyonu

Restaurant dekorasyonu ve cafe bar dekorasyonu mekanların iç dekorları her zaman oranın aurasını yansıtır. Kaliteli bir hizmet bu gibi iç mekanlarda öncelikle göze hitap etmelidir.Restaurant dekorasyon konusunda sadece masalar değil tüm iç dekorların ayrı bir önemi vardır. Aydınlatma ve ışıkların yemek yenen bir yer olmasından dolayı daha sakin ve huzur verici, ayrıca gözü yormaması önemlidir. Mobilya açısından masaların örtüleri ve koltuk yada sandalyeler de ışıklandırma ile bir bütün içinde uyum sağlaması gereklidir.

Restaurant Bar Dekorasyonu

Restaurantlarda sadece tek olay yemek yemekten ibaret değildir. Masalardaki düzen, bardaklar ve masa örtüsü ile ayrıca peçetelerin uyumu da önem taşır. Yine yemek masalarının dekorasyon açısından daha göze hoş gelebilmesi için de birer gül yada çiçekli vazolar konabilir. Renkli ve şık peçeteler de güzel bir masanın tamamlayıcısıdır. Restaurant dekorlarında önemli bir diğer nokta da mekanların ne üzerine hizmet ettiğidir. Örneğin lüks ve güzel bir mekan dekoru ile et restaurantlarınn dekorları arasında bazı farklılıklar olacaktır. Ayrıca restaurantlara ayrı bir hava katmak için sadece ışıklandırmadan yararlanılmaz. Güzel ve sade insanları rahatlatıcı tablolar asılabilir.

Restaurant Bar Dekorasyon

Yine bu tabloların üzerine hoş spot lambaları da gayet güzel olacaktır. Masalardaki çiçeklerden örnek alarak ferah mekanlar yakalamak için tablolarda çiçekli seçilebilir. Ayrıca bazı köşeleri de çiçekli duvar kağıtları ile kaplanabilir. Bu da farklı bir tarz yaratacaktır. Bir restaurant ve cafe bar için açı kahve, krem, pembe ve kırmızı ile sarımtrak tonlar kullanılması ideal olacaktır.

Restaurant dekorasyonu , cafe dekorasyonu ve bar dekorasyonu resimleri bangkok’ta bulunan bir restaurant’a aittir.

Cafe Bar Dekorasyonu

Cafe Bar Dekorasyonu

7 comments

  • yeni bir yer yapıyoruz teras katı sizinle çalışmak istiyoruz ilgilerinizi bekliyoruz

  • MÜKEMMEL BİR DEKARASYON OLMUŞ SİZDEN RESİMDEKİ BAR VE DİĞER EKİPMANLARIN TUTARI NE KADAR BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM

  • ben bir cafe bar açmak istiyorum dünkü mailim de resimdeki bar ve masa sandalye fiatlandırmasını bildirirseniz çok memnun olacağım saygılar cep no *** Ergün Ateşin.

  • Bilgilendirmenizi bekliyorum henüz bir bilgilendirme yapılmadı

  • muhammet Karakaş

    öncelikle merabarlar,ismim muhammet sizden cafe/bar için bir kac resimli dekarasyon fiyatları almak istiyrorum, eğer hazır tam stup var ise daha iyi olur mekanım hazır sadece begendıgım uykun konseptı arıyorum olarak dekarasyon masalar ısıklandırma gb full fıyatlarıyla bırlıkde gonderrırsenız cok memnun kalırım bu işde gercekden iyi oldugunuzu dusundugumden sıze danısıoyrum sımdıden tesekkurler.

  • acacagimiz terasta dekarasyondaki katkilarinizi beklyoruzsayglar

  • merhaba sizden bu muhteşem cafenin maliyeti ne kadar ne kadarla bu işe girmem gerekir lütfen yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir