Romantik dekorasyon modelleri 2011

Romantik dekorasyonlar her yaştan çiftler ve aşkı sevenler için son yılların en moda konuları arasında yer alıyor. Aşkın rengi pembenin en çok kullanıldığı dekorasyonlar olan romantik dekorasyonlar , canlı tonları ile şeker tadında, pastel tonları ile mutluluk tadında olabiliyor.

Romantik dekorasyon önerileri 2011

Romantik dekorasyon önerileri 2011

Ülkemiz pembe tonları açısından çok zengin bir ülke olarak biliniyor. Çingene pembesi, şeker pembesi, şeftali pembesi, mercan pembesi, gül pembesi, dudak pembesi gibi bir çok pembe tonu Türkçede bulunuyor.

Romantik dekorasyon önerilerinde bunlar gibi yüzlerce pembe tonundan seçim yapabilirsiniz. Uzmanalr salonda romantik bir hava yaratmanın yolunun gül pembesinden geçtiği konusunda ortak bir fikir halindeler.

Çingene pembesi veya toz pembe ise kız çocuk odalarının vazgeçilmezi olmayı başarmış durumda. Ancak iyi bir ton ayarlayıcısı ile her dekorasyona uygun pembe seçmek artık mümkün görünüyor.

Desenli kumaşlarda pembe tercih edildiğinde ise seçenekler birden artıyor. Çiçekliler, modern desenler, damasklar, kelebekler ya da patchwork motifler ve çizgililer arasında size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir