Romantik Mekanlar

Romantik Mekanlar Elde Edin

Canlı tonları kullanarak şeker tadında, pastel tonları ile romantik alanlar yaratabilirsiniz. Bu mekanı yaratmak için en uygun rengin pembe olduğunu size temin edebiliriz. Her dekorasyon stilinde pembe rengi, paletin en uyumlu renklerinden biri olarak kendine yer buluyor. Karşınızda pembe seçimler:

Öncelikle pembe diyerek geçmeyin. Pembenin doğada birçok tonunun bulunduğunu söyleyebiliriz bunlar; şeftali pembesi, mercan pembesi, çingene pembesi, toz pembe ve gül pembe gibi sıralayabiliriz. Tabii ki bunlar ilk akla gelenler. Peki hangi pembeyi hangi mekanda kullanmalıyız?

Buna verilecek cevap yaratacağınız tarza göre değişir olacaktır. Örneğin; salonunuzda romantik bir hava yaratmaksa amacınız daha çok şeftali pembesi ve gül pembesi tonlarına yönelebilirsiniz. Toz pembesi veya çingene pembesi ise daha çok kız çocuk odaları için tercih edilebilir.

Fakat sizin amacınız pembe rengini kullanmak ise, sınır tanımanıza hiç gerek yok. Pembe ile her mekana uygun bir ton yakalamanız mümkündür. Ve diğer seçeceğiniz renkler ile pembeyi kombinlemeniz de mümkündür. Yapmanız gereken sınır tanımamak ve yaratıcı yeteneğinizi kullanarak pembeyi en iyi şekilde evinizde kullanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir