Siyahın asaleti duvarlara da yansıdı

Evler de şüphesiz ki bakımla güzelleşir. İşe duvarlarla başlamak en akıllıca olanı diye düşünüyoruz. Duvarlarla ilgili gündemde olan konulardan biri duvar kağıtları ve klişelikten uzak renkler söz konusu. Duvar boyalarının farklılaştığı günlerde en çok karşımıza çıkan tercihler arasında yer alan renk tartışmasız siyah renk. Birçok insan tarafından asaletin rengi diye nitelendirilen bu renk, bu kez de evlere asalet katmaya devam ediyor.

siyah duvar modası

siyah duvar modası

Siyah rengin duvarlarda olduğunu düşündüğünüzde içiniz kararmasın. Evinizin havasına farklılık katacak olan bu renk vazgeçilmezleriniz arasına girebilir. Ev dekorasyonunda gayet hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olan siyah duvarlar evinize bambaşka bir görünüm sağlamakla kalmıyor sizi sıradanlıktan alıp farklı diyarlara götürüyor. Bu cesareti kendinizde bulup ta duvarlarınızda siyahı tercih etmeniz tabularınızı yıkmakta önemli adımlardan biri olacaktır.

siyah duvar modası

siyah duvar modası

Siyahın duvarlarda kasvetli bir havaya neden olacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kontrast renklerde mobilyalar seçerek ev dekorasyonunuzda hem modern hem de elegan bir hava yaratabilirsiniz. Yaratıcılığın sınırı olmadığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Yaratıcılığınızı zorlayarak siyah renkle muhteşem bir eve sahip olabilirsiniz. Durmayın, deneyin.

siyah duvar modası

siyah duvar modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir