Sonbahardan ilham alan evler

Yaz bitip sonbahar gelmeye başladığında önce yaprakların sarardığına tanıklık ederiz. Sonrasında ise bu yaprakların sararıp dalından koparak yere düştüğünü izleriz. Bu durum öncelikle bizi hüzünlendirir. Bu hüzün psikolojik olarak yaz aylarının bitişine işaret olduğu için sıcak hava özlemini şimdiden duyarız.

Ama sonbaharın romantik havası da bir başka yaşam sevinci verir. Bu neden ile bu romantizmi evlerinize de taşıyabilirsiniz. Sonbaharın en önemli işareti olan yaprak sararmasından yola çıkarak evin girişinde ki holü bizde sarıya boyayalım. Eve ilk adım attığımızda sonbaharın maskot rengi olan sarı tonlar ile karşılaşalım. Sarı renk ilk anda insana yaşam sevinci aşılar. Aynı şekilde mutfak dolapları da sarı renkler ile boyanabilir.

Tahta tabureler ve masalar sarı rengin tonlarında turuncu ile desteklenir ise çok hoş bir renk resitali ortaya çıkarabiliriz. Yollardan topladığız değişik yaprakları bir çerçevede toplayıp sergileyebilirsiniz. Çok değişik tonlarda ki yapraklar bir çerçeve içinde gerçekten çok da şık duracaktır. Sonbaharın esintileri evinize bu şekilde taşınır ise yaşam enerjiniz artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir