Stüdyo daire dekorasyonu

Ev ofisini küçük çaplı düzenlemelerle yenileyebilirsiniz. Genel olarak beyaz ve siyahın rengintonlarını kullanarak daha değişik amaçlar için kullanabilirsiniz. Yapacağınız yenilikler ile yemek bölümüyle ev ofisini kolaylıkla ayırabilirsiniz. Eğer daha işlevsel ve pozitif enerji yayan bir ev ofisistiyorsanız gerekli mobilyaların renginin turuncu ve tonları şeklinde dizayn edebilirsiniz.

Stüdyo daire dekorasyonu

Stüdyo daire dekorasyonu

Stüdyo dairenizde okuma kısmının yerinin belirlenmesinde ışık kaynağına çok dikkat edilmesigerekir. Bu hem göz sağlığınız için hem de okuma sırasında yorulmamanız ve daha yüksek verimalabilmeniz açısından önemli bir noktadır. Stüdyo dairenizde oturma bölümüyle yemek bölümü arasında bir basamak bulundurarakdaha farklı bir kombinasyon ve estetik açıdan da önemli bir ortam elde edilebilir. Genellikle oturmabölmesini yemek bölmesine göre daha alçakta konumlandırılması uygun bir seçim olabilmektedir.Kullanılacak merdiven basamağının çok yüksek ya da alçak olmamasına özen gösterin.

Stüdyo daire dekorasyonu

Stüdyo daire dekorasyonu

Yaklaşık olarakbir metreden 10 cm eksik veya fazla idealdir. Ayrıca oturma kısmının yatılan kısımdan da ayrı tutacakbir işaret, duvar boyası, çizgi gibi belirleyici etkiler kullanılmasına dikkat edilmelidir. Beyaz ve siyahın kombinasyonları masa ve sandalyelerde kullanılarak modern bir görünümelde edilebilir. Metal veya parlak pleksi rengi sandalyelerde şık bir görünüm için tavsiye edilir.

Stüdyo daire dekorasyonu

Stüdyo daire dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir