Tablo gibi zeminler

Yaşı ilerlemiş olanlar daha net hatırlayacaktır eskiden evlerimizin girişleri apartmanların girişleri ve hatta sokak dışı zemini bile bir tablo gibi süslenirdi. O dönemlerde buna çok dikkat eden ev sahipleri şimdi sanırım maliyeti düşürme adına bu konuya çok sıcak bakmamaktadır.

Eskiden çok desenli çini gibi mozaikler ve diğer döşeme malzemeleri günümüzde çok sık imal edilmemektedir. Bunun yerine maliyeti daha düşük karolar üretilerek maliyet aşağı çekilmeye çalışılmaktadır. Eğer kendinize ait bireysel girişli eve sahip iseniz zeminleri tablo gibi döşemenizi tavsiye ederim.

Bu çini modelli yer zeminleri her ne kadar az üretiliyor olsa da piyasa da bol seçenekleri ile bulunabilmektedir. Özellikle evinizin girişini rengarenk zemin ile süsler iseniz daha eve girişte sizi ve misafirlerinizi pozitif bir hava karşılayacaktır. Bu renk karnavalını banyoda da uygulayabilirsiniz.

Banyolar stres attığımız ve yorgunluğumuzu ilk attığımız yerler olduğundan banyo zemininin renkli ve canlı olması size ayrı bir enerji sağlar. Bu renkli zemin uygulaması balkonlarda da çok hoş duracağından tavsiyelerimiz arasında yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir