Taş duvar modelleri

İç cepheniz için cezbedici ve mekanınıza değişik bir hava katmasını sağlayacak bir dekoratif akımmı arıyorsunuz? Eşsizliğin ve benzerliğin tadını yakalama peşinde koşan dekorasyon tutkunlarından mısınız ?

İç duvar tasarımları o zaman tam size göre örnekleri Amerika’da yaygın olarak bulunsada ülkemizde fazla değer görmeyen bir yapı olduğunu bilmeniz sizin eşsizlik iştahınızı muhakkak şimdiden kabartmaya başlamıştır.

Taş duvar modelleri

Taş duvar modelleri

Çeşitli renk seçenekleri ile herhangi bir mimarın size bu konuda bir çok örneklerini göstermesi mümkün ve ülkemizde bunu sürekli olarak müşterilerine öneren firmalar mevcut genel olarak koyu renk tonlarının kullanması taşların fazla göze batmazken ortama bambaşka bir hava vermesini sağlıyor bunun yanı sıra genelde çiftli renk karışımlarının yaygın olarak kullanıldığı gözden kaçmadığı bir gerçektir.

En yaygın olarak kullanılan ve en cezbedici renk seçeneği çıta sarısı ve çakıl kayası mavisi olarak fenomenler arasında yer almış durumda eğer değişikliklere açıksanız ve değişiklikten hoşlanan hoşlanmayan insanların evinize hayranlık duymasını istiyorsanız mutlaka bunu evinizin bir köşesine uygulamayı aklınızdan geçirmelisiniz.

Fiyatları Türkiye genelinde baktığımız zaman ekonomik fiyatlarda bulabilmek şık tasarımlar için mümkün değil bazı firmalar yurt dışından malzeme getirerek bu hizmeti sunabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir