Tv üniteleri 2011

Teknolojinin gelişmesi oturma odamıza da tüm hızıyla girmiş görünüyor. Büyüyen ve genişleyen led ve lcd televizyonlar, ev sinema sistemleri, ses sistemleri oturma odamızın vazgeçilmezleri halini almayı başardılar.

Tv üniteleri 2011

Tv üniteleri 2011

Teknolojinin 90ların sonunda birden hızlanması ile gelişen oturma odası sistemlerine dekorasyon dünyası ilk başta uyum sağladı denemez. Büyük televizyonlar hareket ettirilmesi imkânsız, ağır ve çok yer kaplayan tv sehpaları bu akıma karşı vitrinlerdeki yerini aldı.

Yalnız bu yarı oturma odası büyüklüğündeki bu tv üniteleri hem ihtiyaca tam cevap vermiyor hem de süpürme konusunda sorun çıkarıyordu.

2000lerle beraber tv üniteleri ağır ve hantal olarak eskilerini atarak sağlam ve şık cam modellerine geçti. Eskiden bir tv ünitesinin yanında bir CD’lik, bir vitrin ile gelmesi kaçınılmazdı.

Yeni cam üniteler sadece iki gözden oluşuyor. Üstü sadece tv ve ufak eşyalarınızı koymak için bir cam bölüm içeriyor. Alt gözde ise ps3’ünüzden medya oynatıcınıza kadar farklı televizyon bağlantılı ürünlerinizi koyabiliyorsunuz.

Ev sineması uzmanları da iyi bir film keyfinin odaklanma ile çıkacağını, bunun ise ancak televizyonun yakınında başka dikkat çekici bir öğe olmaması ile gerçekleşeceğini belirtiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir