Yeni Bir Dekorasyon İle Yeni Bir Hayat

Ev veya iş yerlerimizi dekore etmek bizi hiç olmadığı kadar heyecanlandırır. Bunun nedeni yaşadığımız ve çalıştığımız yeri değiştirmek farklı bir anlam katmaktır.Bu insanın her zaman yapabileceği bir şey değildir ve insan bunu yaptığı zaman mutlu hissetmektedir. Dekorasyonda dikkat edilmesi gereken konular ise evimize veya iş yerimize uygun bir dekorasyon seçimi yapmamızdır.

oturma odasi dekorasyonu

oturma odasi dekorasyonu

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Bunu yaparken de evimizin konumu duvar renkleri veya odaların genişliği gibi faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer evimiz ışık alıyorsa ona göre mobilyalar seçilmeli eğer karanlık bir yapıdaysa ona göre duvar boyası seçilmelidir.

yeni dekorasyonlar

yeni dekorasyonlar

Dekorasyonda yapılacak yanlış seçimler evin daha güzel gözükmesini değil daha kötü gözükmesine neden olmaktadır. Bu nedenle bu konuda uzman birileriyle konuşmak faydalı olabilir.Yakınımızda tanıdığımız ve bu işlerden nalyan birisiyle yaptıracağımız dekorasyon çok daha verimli olacaktır. Renk uyumunun oldukça önemli olduğu dekorasyonda evimizin yapısını iyi tanımalı ona göre bir dekorasyon tipi seçilmelidir. Herkesin büyük bir heyecanla yaptırdığı yeni dekorasyonlar evleri daha şık göstermekle beraber daha alımlı bir hale sokmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir