Yeni Evlenenlere Pratik Öneriler

Yeni evlenenlere tavsiyelerimiz var. Evlenmek güzeldir ama biraz zorlukları da beraberinde getiriyor. Bunların en önemlisi ev döşemektir. İlk önce ev tutulur eşyalar ona göre alınır. Ama kimileri bu konuda hata yapmakta. Oturacağınız eve göre eşya almazsanız eğer sonradan rahatsız olup sorunlar yaşayabilirsiniz. Gelin size tavsiyeler verelim.

Yeni Evlenenlere Pratik Öneriler

Örneğin perdesiz ev olmaz. Perdenizi evinizin güneşe karşı olup olmadığını tespit ederek seçimlerinize başlayın. Eğer hayatınızda renkli eşyaları seviyorsanız perdelerinizi açık renklerde almak size fayda sağlar. Perdelerinizi koltuk takımlarınıza uygun olarak almanızda evdeki uyumu sağlamanıza yardımcı olur. Halılarda evlerin en gerekli eşyalarıdır. Halılarınızı odanızın büyüklüğüne göre ayarlamalısınız. Renklerini de koltuk takımları ile uyumlu yapmanız daha hoş olacaktır.

Çok büyük halılar evi dolu gösterir ve ruhu sıkar. Boyutunu ölçerek ona uygun almalısınız. Beyaz eşyalarınızı alırken mutfağınızın büyüklüğünü de göz önünde bulundurun. Biraz küçük mutfağa büyük bir buzdolabı saçma olacaktır. Biraz küçüğünü alarak mutfağa güzel bir görünüm katabilirsiniz. Ev döşemede istekler kadar evin büyüklüğünü de göz önünde bulundurarak seçimler yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir