Yeni nesil genç odaları

Giderek yalnızlışmayı ve asosyal olmayı tercih eden gençler odalarında huzur buluyorlar. Her ne kadar ilginç olsa da araştırma yapan bilim adamları gençlerin özellikle ergenlik ile başlayan kendini diğer insanlardan üstün görüp dünya üzerinde kendine ait ayrı bir dünya girişimi çocuğun kendi odasından itibaren başlıyor.

2012 genç odası dekorasyonu

Araştırmacılar bunun nedeninin internet ve teknolojinin ilerlemesiyle birlikte gençlerin çoğunlukla sosyal olma gereksinimini internet üzerinden arkadaşlarıyla sosyal ağlara takılarak gerçekleştirdiğini söylüyorlar. Genç kendi odasına çekilerek mutlu oluyor. Bu nedenle genç mobilyalarını ve dekorasyonunu kendi seçimiyle donatmak istiyor.

2012 genç odası dekorasyonu

Bu nedenle gençlerimiz kendi odasının mobilyalarından yatağına kadar bir seçim ve dekorasyon tasarımı arayışı içinde. 2012 yeni nesil genç odalarında bu araştırmayı göz önüne alan tasarımcılar her gencin kendi kişiliğine göre bir oda belirliyor. Genç kendi odasını belirlerken mobilyalarını dikkat edip rahatına yani konforuna uygun mobilyalar tercih etmelidir.

2012 genç odası dekorasyonu

2012 yeni nesil genç odaları ve kataloglarını Çiftçioğlu Mobilya’nın internet adresinden edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir