Yumurta yataklar

Çeşitli yatakları deneyip te aradığınız konforu bulamadığınızdan şikayet ediyorsanız yumurta yataklar tam size göre. Yatak odası dekorasyonunda farklı çizgiler yakalamak isteyenler için de gayet farklı bir dekorasyon ürünü olan bu yataklar, odanızda daha modern çizgi yaratmanızı sağlıyor. Gündüzleri olduğu kadar geceleri de farklılık arayanlar için tasarlanmış olan bu ürün odanızda fazla yer tutmamasıyla da dar olan yatak odalarında kolaylıklar sağlıyor.

yumurta yataklar

yumurta yataklar

Yumurta yataklar hem görsel olarak hem de işlevsel olarak sizlere daha önce yaşamadığınız heyecan ve deneyim sunuyor.
Bu yatakta bulunan masaj özelliğiyle de rahat bir uykuyla güne zinde uyanmanızı sağlayan yumurta yataklar son zamanların en trend dekorasyon ürünleri arasında olmasıyla dikkat çekiyor. İçine yerleştirilmiş olan müzik çalarıyla da uykuya kolaylıkla dalmanızı sağlayan bu yatak sessizliği sevenler için de kolaylık sağlıyor. Dışardan gelen sesleri minimuma indirerek sessizlik içinde uykuya dalmanızı sağlar.

yumurta yataklar 2012

yumurta yataklar 2012

En önemli ve güzel özelliklerinden biri de siz uyurken manyetik dalgaları engelleyerek sizden uzak tutması. Sanırım son zamanlarda en çok ihtiyacımız olan şeylerden biri manyetik dalgalardan uzaklaştırılmak. İşlevsel yönden birçok kolaylığı içinde barındıran bu yataklardan edinmenin tam sırası. İyi uykular.

yumurta yataklar 2011

yumurta yataklar 2011

One comment

  • Avize, aydınlatma sektöründe faaliyet gösteriyoruz fakat bir müşterimiz bize yumurta yatak modellerinin fiyatını soruyor ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir