Bombaya dayanıklı dış cephe kaplaması

Çuhadaroğlu holding Firması’nın tasarlayıp geliştirilen bombaya dayanıklı dış cephe kaplamaları Türkiye de dâhil dünya çapında bir çok ülkenin yoğun ilgisi ve aşırı talep ini görmüştür. Sipariş yağmurunun göründüğü bazı ülkeler ise ırak, Afganistan ve Pakistan ile sınırlı kalmayıp farklı Avrupa ülkelerinde de yoğun istek olduğunu bildirdi.

bombaya dayanıklı dış cephe kaplaması

bombaya dayanıklı dış cephe kaplaması

Daha çok yeni yeni üretilmeye başlanmış olsa da talep yoğunluğuna ev sahibi yapan bombaya dayanıklı dış cephe kaplaması kullanıcılarının önerisi ile de desteklenmiştir. Örneğin;
Avrupa ülkesinden gelen bir siparişte müşteri kapı ve pencerelerini de kombine ettiği bombaya dayanıklı dış cephe kaplamasının hem gelişiminde katkı sağlamış hem de kişi ihtiyaçlarına daha çok karşılayan bir ürün haline getirmiştir.

bombaya dayanıklı dış cephe kaplaması

bombaya dayanıklı dış cephe kaplaması

Müşterinin bu fikri ve HSBC binasının saldırısından sonra böyle bir tasarımı hayata geçirme fikrinin geliştiğini düşünen iş adamı İngiltere üzerinden teste tabi tuttuğu tasarımı ile uluslar arası standartlara uygunluk sertifikasına da sahip olmuştur. Bütün ülkelerde otorite ile kabul gören GSA ve ASTM standart belgelerini alan Çuhadaroğlu holding firması yatırımlarına hızla devam ettiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir