Güneş Kırıcı Dış Cephe Sistemleri

Bu Schüco SunControl güneş kırıcı sistemi tüm dünyada tercih edilen ve ülkemizde de yavaş yavaş yayılan bir dış cepe sistemidir. Günümüz teknolojisinindeki en önemli öğe insan olduğu için, bu sistemlerde de herşey insanlar için düşünülmüştür. Kişiler kontrol kumandası ile bu sistemi yönetebilirler.

Güneş Kırıcı Dış Cephe Sistemleri

Schüco, alüminyum ve cam güneş lamelleriyle test edilmiştir.Lamellerin kontrolü manuel olabileceği gibi, kontröl kumandalar ile de hareket ettirilebiliyor ve dış cepesini sağladığı evin optimum gölgelemesini ve maksimum transparanlık sağlıyor.

Sistem rüzgardan etkilenmemektedir. Bizlere son derece estetik formlarda aluminyum ve cam lamel çeşitlerini sunuyor.Bu aliminyum toz boya ile istediğimiz rengi alabiliyoruz. Yahut  eloksal tekniğinin tüm renk yelpazesinde uygulanabiliyor, görselliği arttırabiliyor.

Sistemin sabit  genişlikleri 105 mm’den 690 mm’ye kadar değişen elips formlu ekstrüze aluminyum veya aluminyum levhalardan oluşan profiller kullanılıyor. Bunlar, aluminyumun dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü ve az bakım gerektirmesi gibi özelliklerine sahip.Uurulum ve montaj için profil genişliklerine göre değişen ve çeşitli açılarda ayarlanabilen 4 farklı profil tutucu kullanılıyor.

Bu Schüco SunControl güneş kırıcı sistemi size sınırsız tasarım özgürlüğü sağlıyor.Hi-Tech” görünümlü delikli lameller içeriden dışarı gösterir fakat dışarıdan içi göstermez.Sistem için kullanılan “e-sun” motorlu kumanda sistemleri, tüm binanın elektrik tesisatı ile problemsiz çalışır. “e-sun”, elektronik devre destekli kumanda,  yağmur, güneş, rüzgar, sıcaklak ve zaman sensörleri ile kullanımda büyük kolaylık sağlıyor.
Schüco Firma Adresi: İDTM Blokları A1 Blok 15. Kat No: 451-452 34149 Yeşilköy İSTANBUL – Türkiye
Telefon: 0212 465 68 80
Faks: 0212 465 68 85

One comment

  • Estetik Burun

    Sayın Web Master,
    Bu kadar estetik tasarımları nerden bulup da koyuyorsunuz,bu nasıl bir sabır işidir,site komple dolu,maşallah,elinize sağlık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir