Kokuları emen dış cephe kaplamaları

Nanoteknoloji artık tüm ürünlerde kendini gösteriyor. Modern hayatın vazgeçilmezi haline gelmesi beklenen nanoteknoloji artık ev dekorasyonunda da kullanılıyor.

Dünyaca ünlü japon Ecocarat firmasının ürettiği iç kaplamalar nefes alan özelliği sayesinde ortamdaki tüm kötü kokuları gideriyor. Odadaki nem oranını da dengede tutan ecocarat iç kaplamalar ,dünyaca ünlü İnax tarafından üretiliyor ve ülkemize Global Group güvencesi ile girmiş durumda.

dış cephe kaplaması

dış cephe kaplaması

Evlerde yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olmak istediklerini söyleyen İnox yetkilileri , Türkiye pazarına uzun süredir girmek istediklerini , bu girişin Global Group ile olmasından oldukça mutlu olduklarını bildirdiler.

Önce Japonya da hastane mikroplarının önüne geçmek , kapalı mekanlardaki bulaşıcı hastalık risklerini azaltmak için üretilen Ecocaret sistemi , japon hükümetinin desteği ile üniversitelerde nanoteknoloji ile birleştirilip dünyaya satılmasına başlandı. Formülü japon hükümeti tarafından gizli tutulan ecocaret , yurtdışında üretimine izin verilmeyen bir ürün olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Global Group Ecocarat’ın satış ve pazarlaması için Çanakkale Seramik & Kalebodur işbirliği yaptı. Ecocarat Aralık’tan itibaren Global ile 20 bayisinin yanı sıra 50 kadar Çanakkale Seramik & Kalebodur mağazasında da satılacak. Ecocarat iç cephe kaplamalarının metrekare fiyatı 70 ila 100 dolar arasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir