Buharlı Temizlik Robotu

BUHARLI TEMİZLİK ROBOTU

Buharlı temizlik robotları ev, ofis ve her türlü yaşam alanlarında kullanılabilen makinelerdir. Son derece pratik ve sorun çözücü olan bu icat ile yapılabilecek birçok şey var. Buharlı temizlik robotlarını artık her marka üretiyor.

Buharlı Temizlik Robotu

Buharlı Temizlik Robotu

Buharlı temizlik robotunun özellikleri
• Kalıcı kir ya da lekeleri çıkarır.
• Deterjan değil sadece su kullanılır ve dolayısıyla kanserojen değildir.
• Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar.
• CE belgesi (Avrupa standartlarına uygunluk)

Buharlı temizlik robotu ile temizlik bir çile olmaktan çıkıyor. Aklınıza gelebilecek her detayda buharlı temizlik robotunu kullanabilirsiniz.

Perde

Buharlı temizli robotu ile perdeleri yıkamaya gerek kalmaz. Perdeleri yıkasanız bile ütülemenize gerek kalmaz çünkü perdeler yıkandıktan hemen sonra asılır ve asılıyken buharlı robotu kullanabilirsiniz. Bütün kırışıklıklar gidecek ve sizi yormayacak.

Sert yüzeyler

Fayans, mermer ve zemin kaplamaları gibi sert yüzeyler her gün temizlense bile zamanla ince detayları kirlenebilir. Buharlı temizlik robotları sert yüzeylerde ulaşılmadık yer bırakmadığı için yüzde yüz temizlik sağlar. Sert yüzeylerde buharlı robot kullanmanın en güzel yanı da deterjan gerektirmemesi. Buharlı temizlik robotu 4-6 bar ve 150 derece buharla hiçbir deterjanın ve hiçbir bilek kuvvetinin yapamadığını yapar.

Halılar

Halılar kirlenmesinden en çok korktuğumuz dekorasyon parçaları. Leke olduğunda, tozlandığında ekstra çaba ister ve ekstra kaliteli leke çıkarıcılar ister. Buharlı temizlik robotu ile bunların hiçbirine gerek yok.

Paltolar-montlar

Kış boyunca giydiğimiz ve orijinalliği bozulmasın diye yıkamaktan korktuğumuz palto ve mont gibi kalın giysilerde buharlı temizlik robotu ile temizlenebilir. Kuru temizleme işlemlerininiz çok kolay ve zevkli bir şekilde evde yapabilirsiniz.

One comment

  • geçende arkadaş 2500 lira verip buharlı yıkama robotu almış ben o kadar para verip öyle bir şey almam klasik elektrik süpürgesi yetiyor da artıyor bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir