Dokunmatik Ankastre Fırın Modelleri

Dokunmatik Ankastre Fırın Modelleri.. Ankastre mutfaklara şenlik gibi bir yenilik! Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak herkesin hakkı. İşte size bu güzelliklerden birisi daha; dokunmatik ankastre fırın. Silverline kalitesiyle üretilen bu fırınlar, yemek yapmayı gereklilik değil, zevk haline getirecektir.

Dokunmatik Ankastre Fırın Modelleri

Dokunmatik Ankastre Fırın Modelleri

İhtiyaçtan fazlasını barındıran bu ürünün özellikleri ise şöyle; Yemekleri çeşitlerine göre pişiriyor, piştiği anda haber veriyor, zaman tasarrufu sağlıyor, 9 ayrı fonksiyona sahip, dokunmatik ve dijital ekranı var, programlama özelliğine sahip, enerji tasarrufu da sağlıyor ve güvenlik alarmıyla çocuk kilidini bünyesinde barındırıyor.

Bu fırın, şık tasarımıyla mutfaklarınıza şıklığı, zerafeti, görselliği getiriyor. Silverline ankastre fırının en çok tercih edilme sebebi ise çocuk kilidinin olması ve güvenli bir yapısının bulunması.

 

4 comments

  • anneler gününde eşime almayı düşünüyordum birdahaki seneye

  • Bu kadar lux bir ankastre fırını fiyatı kimbilir ne kadardır. Kullandığım fırınlı ocak işimi fazlasıyla görüyorda artıyor bile.

  • Elektroniğini bilmem ama fırınlarda pişen yemeklerin lezzetleri daha farklı oluyor. Tencere yemekleri hızlı kaynamaktan tam olarak özdeşleşmiyor sanırım.

  • Çok şık bir tasarımı var.Çocuk kilidi özelliğinin olamsı gerçekten çok güzel.Tabi en güzeli de fırına yemeği koyduktan sonra başka işlerlede uğraşabilme imkanı sağlaması piştiği anda haber vermesi özelliği zamandan da tasarruf sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir