Electro World TR

Geniş ürün yelpazesi uygun fiyat ve mükemmel servis kalitesi ile Electro World, Türkiye’deki mağaza sayısını hızla artırmaya devam ediyor.

Electro World TR

Electro World TR

Büyük bir hızla yayılan mağazalara şimdi bir yenisi daha eklendi.Electro World;Bursa,Konya,İstanbul Capacity,Ankara Antares ve istanbul Astoria mağazaları ardından şimdide Ankara Çankaya 365 Alışveriş Merkezine 6.mağazasını açtı.

Electro World TR ürün yelpazesi,uygun fiyatları ve müşterinin ne istediğini önemseyen bir anlayışla ilerlemeye devam ediyor.Pek çok kategoride 45.000’den fazla ürün seçeneğini bir arada,geniş ve rahat satış alanlarında sunuyor.

Electro World’ün amacı bu hizmetleriyle tüm Türkiye’de yer almak.Ortalama 3000-5000m2 satış alanı ile faaliyete geçecek yeni mağazaları ile Türkiye’de elektronik ürünler mağazacılığının çehresini değiştirerek iş modelini uygulamaya devam etmek.

Büyüme strajesini sonuna kadar yürütecek olan Electro World kurucuları sadece mevcut pazardan pay almayı değil birlikte verimli birşeyler elde etmeyi istediklerini dile getiriyorlar.

Bir çok markayı bir araya getiren Elektro  World bilgisayar yazılım ve donanımları,telekominikasyon araçları,beyaz ve kahverengi eşya ,küçük mutfak aletleri ve çeşitli aksesuarlar gibi tüketicilerinin beklentilerini sağlayacak farklı ürün seçeneklerinide en uygun fiyatlarla sunuyor.

Açılışın mükemmel olduğu mağazada uzun kuyruklar dikkatlerden kaçmadı.Gece yarısından itibaran başlayan kalabalık sabahın ilk saatlerine doğru daha da arttı.999 YTL’ye LCD TV, 599 YTL’ye dizüstü bilgisayar, 299 YTL’ye klima sahibi olan tüketiciler, mükemmel servis kalitesinden de son derece memnun kaldı.

Mükemmelliğin onlar için bir stil olduğu görülen Electro World bu başarı zincirine yeni halkalar eklemek için çalışmalarını son sürat devam ettireceğe benziyor.

One comment

  • Ara sıra mağazalarını geziyorum,
    oldukça ferrah bir raf düzenleri var,
    cihazlara ait demo standları mevcut,
    fiyat ve kampanyaları oldukça uygun.
    Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir