Miele Fırınlar ve Fiyatları

Fırınlar da tıpkı gelişen diğer mutfak gereçleri, beyaz eşyalar gibi hızla donanımlı hale geliyor. Artık mutfkalarınız sıradanlıktan kurtulup profesyonelleşiyor ve bu da bizlerin yaşamında büyük kolaylıklar sağlıyor. Miele fırınlar da bu donanımın ayrı bir örneği. Bu fırın modeli üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu fırında 3 ayrı özellik bir arada bulunmakta.

 

 

İlk olarak Miele Buharlı pişirme fırını var. Bu fırın, Yiyecekleri ısıtmadan tutun, buz çözme, özel raf sistemi, sebze ve et ürünlerinin tamamını pişirebilme ve tatlı gibi yiyecekleri dahil pişirme özelliğine sahip. Bunun yanı sıra miele kombi ve buharlı fırın var. Onun sayesinde buharlı ya da buharsız pişirebilme ayarı, turbo pişirme komutu, 100 dereceye kadar nem koruma özelliği, kızartma ve pişirmeyi aynı anda yapabilme gibi özellikleri kullanabileceksiniz. Son olarak da klasik fırını mevcut. Klasik fırın, turbo ayarı, turbo plus ayarı, gril, turbo gril, yoğun pişirme gibi 10a yakın programı bünyesinde barındırırken termometresiyle kıvam ölçer, geniş iç hacme sahiptir.

 

 

Miele üçü bir arada fırınlar sayesinde çok farklı yemek menülerini kısa sürede ve pratik şekilde yaratmanız mümkün. Hem görünüşleriyle modern, şık, hem de kullanım özellikleri pratik ve fonksiyonel olan Miele Fırınlar, dekorasyonunuzun bir parçası, mutfaklarınızın vazgeçilmezsi, gönüllerinizin sultanı olacak.

Miele fırın fiyatları ortalama 2.000 TL’den başlamaktadır.

3 comments

  • Fırın en çok da misafir geleceği zaman işe yarıyor. aynı anda birkaç yemeği pişirme imkanım oluyor.

  • Evde ekmek yapmak özel bir uğraşım oldu. hazırlıyorum herşeyi atıyorum fırına. o kadar güzel pişiyorki tam kıvamında üstelik çeşit çeşit ekmeği de evde yapabiliyorum

  • Ev hanımlarının işlerini kolaylaştırmak için mükemmel bir ürün.Anında bir kaç yemeği birden ısıtabilme özelliğine sahip oluşu ve her türlü yemeği,tatlıyı pişirebilme özelliğine sahip olması ile müthiş bir fırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir