Yeni Nesil Isıtma Cam Plazma Isıtıcılar

Sürekli yabancı tasarımlar sunuyoruz genelde. Şimdi bir Türk firma tarafından üretilen cam plazma ısıtıcılar hakkında söz edeceğiz.. Cam Plazma Isıtıcılar, şimdiye kadar kullanılan bilindik bütün ısıtma sistemlerini arkasında bırakan, ısıtmada devrim oluşturan, nano teknoloji sistemi kullanılarak en temiz enerji olan elektriğin % 99 .9 unu ısıya çeviren yeni nesil ısıtma teknolojisidir.
Elektrik ile çalışan gerçek kızılötesi ısıtıcı olan cam ısıtıcı, çalıştığı ortamda mikro organizmaların üremesini engelleyerek sağlıklı bir ortamda ısınmanızı sağlar. Çalıştırdıktan kısa bir süre sonra tam anlamıyla ısınmanızı sağlayarak paranızı boşa harcamanıza da mani olur..

Işık olmadığı için çok daha az elektrik harcamaktadır..

Aynı zamanda ücretsiz olarak size teslim edilen termostatı ile tasarrufunuzu iki katına çıkartır. Dekoratif kullanımı sayesinde evinizde görüntü kirliliği oluşturmaz. Duvara ve tavana monte edilerek kullanılır. Nano teknoloji kullanılarak üretilen cam paneli sayesinde ısıyı odanın her tarafına eşit olarak dağıtır. 180°lik açıyla 6 kenarı ve 8 köşeyi eşit olarak ısıtır.

Cam plazma ısıtıcılar havayı kurutmadan ısıtarak, alerjik hastalıklara, baş ağrısına ve göz kurumasına sebep olmaz. Sağlıklı ısıtmasından dolayı seralarda ve tavuk kümeslerinde de kullanımı planlanan Cam plazma ısıtıcılar bu alanlarda yapılan testlerde verimi arttırdığı ve hayvanların üzeride olumlu etkiler sağladığı gözlenmiştir.

Her anlamda size konforun en iyisini ve en mükemmelini sağlamak için üretilen cam plazma ısıtıcılar ayrıca en güvenli ısınma araçlarından birisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Sağlıklı ısınmak için, içiniz rahat olarak kullanabileceğiniz “Yeni Nesil Isıtma Teknolojisi” ardo, kış mevsiminde evinizin vazgeçilmezi olacak.

Neden Cam plazma ısıtıcıları kullanmalıyız?

Hem seyyar, hem kalorifer sistemi gibi, her odaya, kaloriferden çok çok ucuza kurulup, daha ucuza, daha iyi ısınmanız için cam plazma ısıtıcılar üretildi.
Cam plazma ısıtıcılar’dan daha ekonomik, daha konforlu, daha sağlıklı ısıtıcı olsaydı. ihtiyaç olmazdı.

*Neden cam plazma ısıtıcılar ile ısınmalıyız?

Gelişen teknoloji ve iletişim ağıyla dünya eskisi kadar büyük değil artık. Krizler de ülke sınırlarıyla sınırlı değil. Isınmalar “küresel”, krizler de öyle.
Küresel krizin vurmadığı ülke yok; krizi çıkarlarına kullanmayı hedefleyen ülkeyi bile vurdu!

*Cam plazma ısıtıcı çok ısınırsa nasıl güvenlik önlemleri alınmıştır?
Üstüne herhangi birşey örtmediğiniz sürece ısınma sınırını aşmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir