Aydınlı Yapı Solarkent Projesi

Aydınlı Yapı’nın ilk projelerinden olan Solarkent İstanbul’un en hızlı ve düzenli olarak gelişen Esenyurt Bölgesinde yükselmektedir. Aydınlı  Yapı sunmuş olduğu 60 aya ‘’0’’ faiz ve peşinatı öteleme fırsatları ile cazip bir kampanya da oluşturmuş durumda.

Nisan 2011 de resmi olarak bitmesi hedeflenen Solarkent porjesinden daire almış olanlar, anahtar teslimine kadar gerek peşinat olsun, gerekse taksitler olsun herhangi bir ödeme yapmayacaklardır.

solarkent evleri

Bu anlamda birçok ailenin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Aydınlı Yapı Solarkent projesi kiracıları kira derdinden kurtarmayı planlıyor.

A enerji sınıfı bir proje olan Solarkent projesi, güneş enerjisinden elektrik üreten bir proje olarak Türkiye’de bir ilk’e imza atmıştır. Ayrıca 1,2 milyon dolar ekstra bir yatırım ile depreme karşı üstün bir yapı kalitesi sağlanmış durumda. % 70 i yeşil alan olan Solarkent üstü açılır-kapanır yüzme havuzu ve kadınlara özel havuzu ile de Solarkent evleri sakinlerine ayrıcalık tanımıştır.

Bunun yanı sıra fitness center, spa, cafe bistro, çocuk oyun odaları, basketbol, voleybol, futbol alanları ve tenis kortu ile spor yapma imkanı tanımıştır.
70 tonluk yağmur suyunu depolama tesisi de bulunan Solarkent 24 saat bulunacak olan güvenliği ve 1030 araçlık kapalı otopark’ı ile de hayatı kolaylıştrmayı hedeflemiştir.

Solarkent daire fiyatları çok yakın zamanda açıklanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir