LOCA İstanbul

Bahçeşehir İçinde Yeni Bir Şehir LOCA İSTANBUL

İstanbul Bahçeşehir’de, yeni bir şehir kuruluyor. LOCA İSTANBUL yaşam alanlarınızı daha keyifli, daha mutlu hale getirecek olan bir proje.
Gül İnşaat, Şahin İnşaat, Gültaş İnşaat ve Hasyap’ın ortak çalışması olan LOCA İSTANBUL gerek yaşam alanları ile, gerekse iş merkezleri ile prestijli bir yapı haline gelecek.

140 adet daire, 29 adet Home-Ofiice, 64 adet cadde dükkan ve 3000 m2 büyük mağazaları ile dev bir yaşam merkezi olacak olan LOCA İSTANBUL da yaşamı kolaylaştıracak ve keyifli hale getirecek daha neler yok ki.

loca istanbul

loca istanbul

170 Home-Office Residence, 65 Cadde cepheli Mağaza, 3000 m2 Hipermarket alanı, Açık-Kapalı yüzme havuzları, Sauna-Türk hamamı, Tenis Kortu, Fitness Center, 7/24 güvenlik, Kesintisiz enerji, Önü kapanmayacak nefis bir manzara ve Kolay ulaşım imkanı ile LOCA İSTANBUL da yerinizi almak için sabırsızlanacaksınız.

Bahçeşehir de yükselen TERRACE GARDEN, Gül inşaat’ın en büyük yatırımlarından biri olan METROPORT, hayatın tüm dinamiklerini yaratan COLORİST, 1200 metrekare alana kurulmuş olan oto alışveriş merkezi OTOPORT, görkemli mimari konsepti ile GÜNEŞLİ PARK, Beylikdüzü’nün eşsiz projesi olan SKYPORT, İstanbulu’un denize sıfır projesi olan ROSEMARİNE, dingin ve huzurlu bir yaşam sağlayan YEŞİLKÖY KONAKLARI, LOCA İSTANBUL için gösterilecek olan referanslardandır.

Bu referansları gözönünde bulundurarak LOCA’da yerinizi ayırtınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir