My Towerland Ataşehir Projesi

Son zamanların en popüler ismi olan Ali Ağaoğlu son projesiyle gene gündeme bomba gibi oturdu.Ataşehirdeki lüks konutlarına başlayan Ali Ağaoğlu süper bir kampanya yaparak yaptığı bu konutların yüzde yüz satılacağını garanti etmek istiyor.Lüks konutların tanıtımı için kamera karşısına geçen Ali Ağaoğlu gene her zamanki gibi formundaydı.

My Towerland

Ağaoğlu’nun My World Europe projesinde işe yarayan ve 3 haftada 2 binden fazla konut satışına sebep olan 10 bin getir daire senin kampanyasını Ataşehir My Towerland prosesindede uygulamaya soktu.Krediyede uygun olan bu konutlar gene Ağaoğlu tasarımı ve şıklığını üzerinde barındırıyor.

Ağaoğlu son projeyi hayata geçirmeden önce halkın nasıl bir evde oturmak istediğini yada nasıl bir ev sahibi olmak istediğini öğrenmek için büyük bir kitleye anket yaptırdı.

Bu anket sonucu ise My Towerland projesine başladı.Yapılan ankette çıkan sonuç,ev sahibi olmak isteyenlerin genişliğe önem verdiği ve rahat bir ev ortamının olmasından yana olduğu belirtildi.

Ağaoğlu bu proje tanıtımında Sinan Çetin’le bir reklam filminde rol aldı.Sonrasında ise tanıtım amaçlı bir gece düzenleyerek satış planlarını basın mensuplarına aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir