Özortaklar Marmara Royal Residence

Özortaklar inşaat’ın Pendik Gözdağı mevkiinde hayata geçireceği Marmara Royal Residence projesi 30 Eylül 2010 tarihinde 90.000 TL den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Projenin en büyük özelliklerinden bir tanesi, yüksek konumu sayesinde Marmara denizi ve Adalar manzarasını tamamı ile görebiliyor olmasıdır. Marmara Royal Residence projesinin diğer bir özelliği ise, 3. katlarından itibaren tüm dairelerde panoramik deniz ve adalar manzarası sunulmasıdır.

Özortaklar Marmara Royal Residence

200 konuttan oluşan Marmara Royal Residence 7500 m2 alan üzerine kurulup, 28.000 m2 inşaat alanına sahiptir. Projede 1+1 , 2+1, 3+1 olmak üzere üç çeşit daire olanakları sunulmuştur. 90.000 TL den başlayan fiyatlar 310.000 TL ye kadar çıkmaktadır.

Marmara Royal Residence’nin hemen yanında inşası yeni tamamlanan Marmara Üniversitesi Hastanesi, yakın bölgesinde Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Park Pisti, Viaport, Atlantis AVM, Sabacı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi, Tübitak ve Marin Türk gibi önemli kurum ve kuruluşlar bulunmaktadır. Bu anlamda da Marmara Royal Residence değerini arttırmaktadır.

Ayrıca Marmara Royal Residence açık yüzme havuzu, fitness center, oyun alanları, her daireye kapalı otopark gibi sosyal alanları ile kullanıcılarına kaliteli bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir