Özyurtlar İnşaat Garden City

Bahçeşehir – Boğazköy bölgesinde Tasarımcılar sitesi, Esenyurt bölgesinde Tasarımcılar İş Merkezi, 3 etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent – Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı’nda yer alan Ntepe evleri ile inşaat sektöründe güveni üzerinde toplayan ÖZYURTLAR İnşaat, yeni projesi olan Ak & Nmerkez projesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

08 Kasım 2010 tarihinde satışa sunulmuş olan Ak & Nmerkez, ÖZYURTLAR inşaat’ın diğer projelerine yakışan bir proje olarak görülüyor.

ÖZYURTLAR İnşaat’ın en iyi projelerinden biri olan Ntowers 05 Mayıs 2010 tarihinde Çırağan Sarayında görücüye çıktı. İstanbul’un en fazla değer kazanan yerleşim bölgelerinden olan Esenyurt’ta yükselen Ntowers yepyeni bir yaşam alanı halini alacak gibi görünüyor.

Garden City

ÖZYURTLAR inşaat’ın diğer bir projesi olan GARDEN CİTY İstanbul Esenyurt’a kaliteli ve düzenli yaşam standart’ını getiren I ve II. etaplarının anahtar teslimleri yapılmış olan eşsiz projelerden biridir.

III. Etap’ın projeleri satışa sunulmuş olan ÖZYURTLAR Garden City site içerisindeki yeşil alanları, açık hava spor aletleri, çocuk oyun aletleri, süs havuzları ile betonlaşmanın içerisinde kurulmuş olan huzurlu bir ortam yaratmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir