Sur Yapı AdaPark

Sur Yapı’nın bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu en büyük projelerden biri olan AdaPark, Sancaktepe’de inşa edilmektedir. Kasım 2011 de anahtar teslimi yapılması planlanan AdaPark 51 bin metrekare alan üzerine kurulmuştur ve 39.500 m2 inşaat alanına sahiptir.

% 75’inin yeşil alan olarak planlandığı ve 5’er katlı olarak 22 bloktan oluşan AdaPark’ta, oyun alanları, aerobik ve plates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, 960 metre uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkuru gibi sosyal alanlarla birlikte genel alanlarda engelliler için hazırlanmış olan rampa ve tuvaletler ile yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzları ile ev sahipleri için konforlu bir ortam oluşturulmuştur.

Sur Yapı İnşaat

Ayrıca AdaPark sakinlerinin güvenliği de ön planda tutulmuştur. Kapalı devre kamera sistemi ile tüm site de 24 saat boyunca güvenlik sağlanıp, tüm dairelerde görüntülü interkom sistemi bulunacaktır. Ayrıca bina dış cepheleri ısı yalıtımını sağlamak için mantolama sistemi ile kaplanacaktır.

Herkesin ihtiyacına uygun 47 farklı daire seçeneği sunan AdaPark 1 ve 2. etaplarında sağlamış olduğu ödeme seçenekleri ve kolaylıklarını 3. etabında da sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir