Teknik Yapı Evora Projesi

Teknik Yapı tarafından inşa edilen Evora projesi 432 konut olarak Kartal Samandıra’da, E-6 otoyolu’nun kenarında, Fenerbahçe Tesisleri’nin hemen yanında bulunmaktadır.

Yeşil alanlarla kaplı, modern mimari çizgileri içeren Evora projesi 4 bloktan oluşmaktadır. Ayrıca 12 farklı iç yapıda stüdyo daire, 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire konut tipleri bulunuyor. İstanbul’un deprem riski gözönünde bulundurularak Evora projesi, Türkiyedeki yöntemler dışında California ve Avrupa Birliği deprem şartnamesine uygun olarak geliştirilip uygulanmıştır.

Buna ek olarak bloklarda deprem açısından güvenli bir yapı sistemi olarak kabul edilen tünel kalıp sistemi uygulanmıştır. Bu sayede binaların depremde zarar görme riski en aza indirilmiş.

Evora Projesi

Evora’nın sosyal alanları da ev sahipleri için özenle oluşturulmuştur. Klup evi, yapay gölet, çocuk oyun sahası, teniz kortu, basketbol sahası, fitness center, plates, aerobik, sauna, fin hamamı, buhar odası, paten alanı, yürüyüş alanları gibi birçok sosyal alana sahiptir. % 70 yeşil alana sahip olan Evora projesi Anadolu yakasının oksijen deposu olan Aydos ormanlarının içinde kalmaktadır.

Evora projesinde fiyatlar 77.700 TL den başlamaktadır. Peşinatlar ise 777 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir