Broderi narin tekstil ürünleri

Broderi Narin romantik çiftler için özel döşenmiş evler yaratma konusunda ülkemizin en iyi firmalarından biri olarak göze çarpıyor. Aşkın rengi kırmızıyı tüm detaylarda kullanan firma ,rengarenk yastıklar , ışıltılı örtüler ve hazır dikilmiş parlak perdelerle tüm evi donatıyor.

Aşkın her halini düşünen Broderi Narin ateşli aşıklar için parlak renkler , ölmeyen aşklar için moru seçti. Ülkemizin kültürünün aşkla örüldüğünü söyleyen Broderi Narin yetkilileri , şarkılarımızdan giyim kuşamımıza her şeyde aşktan izler bulunduğunu söyledi.

Aşkların sadece sevgililer gününde hatırlanmasının doğru olmadığını söyleyen yetkililer , Broderi Narin de sevgililer günü için yaptıkları indirimleri yılın her günü devam ettireceklerini bildirdiler.

Brdori Narin’in yılın her gününe yaydığı sevgililer Günü’ne özel indirim kampanyası, farklı zevk ve beklentilere yanıt veren 3000’e yakın ürün ve deseni buluşturduğu, Mahmutbey Taşocakları Caddesi üzerindeki 1000 metrekarelik fabrika satış ve outlet mağazasında geçerlilik taşıyor. Broderi Narin’in renk ve desen çeşitliliği ile müşterilerine görsel bir şölen sunduğu fabrika satış mağazasında, yeni sezon koleksiyonlarının yanı sıra, dünyaca ünlü diğer markaları taşıyan ithal ürünler de yer alıyor.

One comment

  • Kimisi pilot olmak, kimisi doktor olmak isterdim der ya! Benimde hayalim dekoratör olmaktı ancak hayat farklı yollara götürdü. Çok şık bir perde bu arada…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir