Çocuk odaları değişiyor

Eskiden çocuk odaları bir masa, sandalye ve 2 katlı ranzadan oluşuyordu. Her değişen mobilya dekorasyon ürünleri gibi çocuk odaları da değişime uğradı. 2012 yılının girmesiyle modern ve şık tasarımlar içeren çocukları üretiliyor.

Eski dönemler bakıldığında sade yapılarıyla çocuklarımıza oda hazırlardık. Şimdi ise durum değişti. Ranzalar sade olmaktan çıkarak sadece yatmak için değil bir çok yardımcı özelliği de kendinde topluyor.

Örneğin yeni üretim çocuk odalarında ranzalara yerleştirilmiş oyun dolapları sayesinde çocuklar oyuncaklarını o dolaplara yerleştirebiliyorlar. Bir başka değişim ise çalışma masaları. Sade düz çalışma masaları bilgisayar devrine girildiğinden dolayı laptop tarzına uygun üretiliyor ve laptopla çalışma yeriniz ona göre düzenleniyor.

Ayrıca masadan bağımsız şık tasarımlı çekmeceler ile eşyalarınızı döşeyebilirsiniz. Bunların yanı sıra giysi dolapları da değişime uğradı.

Sürme kapılar ile kolayca açılıp kapanma özelliği ve aksesuar olarak eklenen aynalar ile şık bir görünüm sunuluyor sizlere. Çocuk odalarında en güzel üretimlerden bir tanesi kitaplık. Çocuklar okuma kitaplarını kitaplıklara döşeyerek düzeni de böylelikle sağlamış oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir