Deco Halı

Deco halı aydınlatmadan çerçevelere, mumluklardan aksesuarlara dek bir çok alanda evin tamamlayıcı objelerine hayat veriyor.. Halı konusunda da yıllardır sürdürdüğü iddiasını devam ettiriyor. Markanın 2009 yılı içinde lanse ettiği yeni koleksiyonlarının ilki olan Trendy serisi; göz alıcı renkleri ve parlak, yumuşak dokusu ile adından söz ettiriyor.

Deco Halı

Deco Halı

2009 yılının dekorasyon modasını evlere taşıyan özgün desenler, Trendy serisinin tüm modellerinde göze çarpıyor. Sezonun en gözde renklerinin bir araya getirildiği koleksiyonda yer alan modeller, dokunma duyusunu da yüksek seviyede tatmin eden bir yumuşaklık sunuyor.

Özel dizaynları ve farklı ölçüleri ile her türlü mobilya ile rahatlıkla uyum sağlayabilen seriyi meydana getiren modeller ise Trendy Era’dan Cream, Black ve Brown ile Trendy Fashion’dan Beige, Brown ve Cream…

Evlerde sıcak ve samimi bir ortam yaratan tasarımlar; mümkün olan en geniş skalada çözümlenen bir renk seçeneği gücünü de gözler önüne seriyor.

Gerek bu renk seçeneği özgürlüğü, gerekse bir çok farklı desenle zenginleştirilen tasarım anlayışı; Trendy’nin çeşitli beğeni ölçülerine sahip bireylerin kişisel zevklerine uygun modellere ulaşmalarını kolaylaştırıyor.

Modern ve asimetrik desenler, evlerin zeminini ve doğal olarak atmosferini tamamen değiştirmeyi başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir