Doğal Pike ve Nevresim Takımları

Ev yaşamına yönelik farklı dokunuşları bir araya geldiği koleksiyonları içinden, doğanın içinde hissi verecek pike ve nevresim takımları sunuyoruz..

Doğal Pike ve Nevresim Takımları

Doğal Pike ve Nevresim Takımları

Her geçen gün biraz daha betonlaşan, biraz daha grileşen kent yaşamı içinde, zaman zaman özlediğimiz doğaya dönüşlerin izlerini taşıyan bu konsepti, markanın zengin seçenekleri arasından yapılacak tercihlerle şekillendirmeniz mümkün…

Yatak odasında ferahlık, tazelik ve sadelik gibi kavramlar üzerinden yola çıktık. Pencerelerde kullanılan bambu storlar ile geniş ve kullanışlı bir fon elde etmeyi başardık. Ahşap ve deri gibi malzemelerin kullanıldığı üniteler ile genel kurguyu oluşturduk. Komodin olarak değerlendirilebilecek modüllerde ahşap ilk tercihimiz…

Karyolada derinin ağırlığını ve doğal görünümünün gücünü mekana taşıdık. Aydınlatmanın formu ve mekana yerleştirdiğimiz tropikal, yapraklı bitkiler ile konseptin ana hatlarını belirledik.

Nevresimlerin desenleri ile donatılmış kırlentler ve farklı aksesuarlar da mekanın bütünlüğünü kesinleştiren objeler olarak değerlendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir