Elvin Tekstil Perdeleri

Yaza doğru hızlı adımlarla ilerlerken, evlerimizin de şenlenme zamanı geldi çattı. Bu sıralar evin büyüsünü yansıtmada en önemli etken olan perdelerimizin başkalaşma zamanı. Bu başkalaşımı yaşamanız için Elvin Tekstil size perdede dünya modasına yön veren bir koleksiyonu sunuyor.

Elvin Tekstil Perde

Elvin Tekstil Perde

Zerafeti ve ihtişamı gözler önüne seren Elvin Tekstil, kalitesi ve hizmetiyle zamandan ve paradan tasarrufun yanı sıra, size özel eşsiz modellere kavuşma imkanı da sağlıyor. Koleksiyon içerisinde, modern ve minimal mekânlar için modern desenli taftaların yanı sıra metal renginde fonluklar ve yumuşak dökümlü metalik tüller yer alıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip bu koleksiyon, şeffaf bir görünüme sahip yansımalı ürünler, keten, pamuklu, güneş kırıcı ve daha bir çok farklı özellikteki ürünü de bünyesinde barındırıyor.

Elvin Tekstil Perde

Elvin Tekstil Perde

Ayrıca Türkiye’de ilk defa fantezi perde üretimini yapan Elvin Tekstil, 2008 mayıs ayı döneminde dünyada bir ilki gerçekleştirip nanoteknolojiyi tekstil alanına uygulamıştı. Kendi kendini temizleyen, mikrop barındırmayan ve koku gideren Green Guard adı verilen perdeyi üretmeyi başardı. Bu ürün sayesinde temizlikle ilgili yaşanılan sorunların büyük bir kısmının daha önüne geçilmiş oldu. Kaldı ki bu sayede ürünlerimizin kullanım ömrü de diğerlerine göre uzamış oldu. “Bu sadece ülkemiz için değil tüm dünya için önemli bir buluştur” diyen Elvin Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı, “Suyun kıt bir kaynak olduğu dünyamızda, ürettiğimiz perde herhangi bir temizleyici madde gerektirmiyor, çevreyi kirletmiyor ve insan sağlığına da zararlı değil” dedi. Bu ürünün ev hanımları için kolaylık, temizlik malzemesi gideri açısından da önemli bir tasarruf kaynağı olacağı da kaçınılmaz.
Siz de bu fırsat ve kalite imkanlarını evinizin zarif yaşantısına taşımak istiyorsanız, Elvin Tekstil ürünlerini mutlaka takip edin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir