Evinizdeki Masaj Salonu

Sırtınız mı ağrıyor? Kendinizi çok mu yorgun hissediyorsunuz? Yoksa ahh şimdi masaj yapcak biri olsaydı mı diyorsunuz? O zaman aradığınız Cellini LP-7000 ‘nin ta kendisi…

Türkiye’de masaj koltuğu denilince akla gelen firmalardan biri olan Cellini, yeni yıla yeni ürünleriyle giriş yaptı. Bunlardan birisi de LP-7000 isimli model. Tasarımını Alan YIP ‘in yaptığı bu ürün ilk bakışta bir uzay üssü koltuğunu andırabilir, son derece teknolojik oluşu, görünüşünden de belli oluyor zaten.

Cellini LP-7000

Cellini LP-7000

Üzerinde bulunan patentli hava yastıkları sayesinde belinize gelecek orantısız güçleri engelleyen ürün, aynı zamanda bu hava yastıkları sayesinde hava masajı da uyguluyor.

Bence Cellini LP-7000 masaj koltuğunun en büyük özelliği vücudunuzu tanıyıp size özel masaj imkanı sunuyor olması. Sonuçta herkes aynı değildir ve her bedenin ihtiyaçları farklıdır. Üzerinde bulunan infrared sistem ile vücudunuzu tanıyan Cellini LP-7000, vücudunuzun ihtiyacı olan en iyi masajı size sunuyor.

Üzerindeki diğer özelliklerden biri de esnetme hareketleri yapabilmesi. Tai tarzı esnetme hareketiyle vücudun esnetilmesi, bu şekilde etkin bir rahatlama sağlanıyor.

Yeni yıla güzel bir masaj ile başlamak istiyorsanız böyle bir aleti kaçırmamanız gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir