Halı Koleksiyonu

Halının iç dekorasyonda yarattığı etkiler, eğer doğru bir seçim yapılmışsa mükemmelliği yakalama noktasına geliyor.

Halı Koleksiyonu

Halı Koleksiyonu

Genel konsepti tamamlayan, hatta daha da belirgin hale getiren halı; son yıllarda oldukça farklı bir anlayış ile modanın da izlerini ilmeklerinde taşımaya başladı.
Bir çok farklı beğeniyi karşılayabilecek bir zenginliğe ulaştırılan halı, dekorasyonda yeniden gözdeler arasına girerken; bu büyüleyici ürünü yorumlayan markalar da kendilerine özgü koleksiyonlarla iç mekanlara konuk olmaya başladı.

Bu güçlü yorumculardan biri konumunda yer alan Sesli, 2009 yılının ses getiren sunumlarından birini yaparak, halı kreasyonlarını beğeniye sundu.

Markanın Shaggy halı koleksiyonunda yer alan tasarımlarda ışıltılı renkler, simler ve renk kombinasyonları ile belirginleştirilen desenler ön plana çıkarılmış. 23 ayrı renkte, düz ya da desenli olarak üretilen modeller, simli seçeneklerinin yanı sıra deri ile desteklenen dizaynlara da yer veriyor.

Metrekare ağırlığı 3 kg dolayında olan modellerin oldukça önemli özellikleri bulunuyor. Desenli halıların iki taraflı da kullanılabiliyor olması ve çamaşır makinesinde yıkanabilecek şekilde tasarlanmaları bunlardan sadece bir kaçı…

Modellerin kenarlarında yer alan özel örgü de sökülmeleri engelleyerek, uzun ömürlü kullanıma destek veriyor.

Polyester ve akrilikten üretilen ve bir çok boyut seçeneği sunan tasarımlarda, yatak odaları için üçlü özel set şeklinde sunumlar da yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir