Halı Koltuk Yıkama Fabrikaları İstanbul

Genelde Türk ev yapısında kullanılan kilim ve halı evlerin güzelliğini öne çıkardığı kadar iyi dezenfekte edilmediğinde sağlıksal anlamda bir çok zarar verebiliyor..

Gelişen teknoloji beraberinde hızla büyüme gösteren halı yıkama sektörü bir çok halı yıkama fabrikaları’nıda beraberinde getirdi.

Halı yıkama fabrikaları halı, kilim ve koltuk takımlarını bir telefon yada e-mail ile evinizden düzgün bir şekilde teslim alıyorlar.

Halı yıkama fabrikaları tarafından alınan halı, kilim ve koltuk takımları sırası ile özel karışımlı leke havuzundan geçirilir ve ardından dezenfekte işlemi yapılır. Devamında havuz sistemli halı yıkama makinası ile detaylı yıkama, yüksek devirli rülo halı sıkma makinası ile halı sıkma ve kapalı mekanda yüksek devirli hava motorları ile kurutmave ardından nem alma işlemleri yapılır. En son olarak leke ve temizlik kontrolü yapılır. Son olarakta parfümlenme ve ambalajlanma yapılarak evden eve servis yapılır.

Koltuk takımı ve çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcuttur. Bu koltuk yıkama yöntemlerinden birisi Sulu yöntem olan Extraction yöntemidir. Bu yöntemde evvela; koltuk takımı ve çekyat vakum makinası ile vakumlanarak tozdan ve kirden temizlenir, ardından koltuk takımı ve çekyat kumaşına göre hazırlanan şampuanlar ile koltuk takımı ve çekyatın kumaş kaplı olan heryeri köpüklenir. Köpüklenmiş olan koltuk takımı ve çekyat fırçalanır. Koltukta varolan lekeler bu yöntem ile çıkartıldıktan sonra, çekyat kumaşında kalan şampuan koltuk yıkama cihazı ile vakumlanarak giderilir.

Ardından sıcak hava dalgası ile koltuk takımı kumaşının modeline göre belli bir süre  koltuğa sıcak hava üflenir, bu sayede koltuk takımında var olan ıslaklık ve nem giderilmiş olur.

Son olarak koltuk takımı ve çekyatlarınızda ahşap ve deri yüzeyler varsa onlarda temizlenerek teslimata uygun hale getirilir..

Halı yıkama, koltuk yıkama, halı yıkama fabrikaları istanbul

Halı yıkama, koltuk yıkama, halı yıkama fabrikaları istanbul

İstanbul halı yıkama:
Beylikdüzü halı yıkama için iletişim numarası: 0212 875 88 40 Ömer Bey

Cep Tel: 0535 333 61 61 – 0541 626 14 61

4 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir