Istikbal Uyku Setleri

Istikbal Uyku Setleri Kampanyaları ve Son Fiyatları..

Ev tekstilinde doğallıktan görsellikten sağlıktan yanaysanız gelin istikbalin yatak odalarında yarattığı farkı görelim. Çift taraflı tasarımlarıyla hem kullanıma elverişli hem görselliğe hitap eden renk ve desenleriyle hazal ve royal çift taraflı nevresim takımları cazip fiyatlarıyla da görülmeye değer.

Istikbal Uyku Setleri

Istikbal Uyku Setleri

Kalitesi ve yaptığı kampanyaları ile sık sık adından söz ettiren istikbal yine önde ve çok uygun fiyatlarla karşınızda. Başlattığı kampanyasında tek kişilik baza fırfırsız uyku setlerini 75 TL den silikonize yastıkları ise 6 TL den başlayan bütçenizi zorlamayan fiyatlarıyla müşterilerine sunuyor.

Yıllarca gerek tecrübesi gerek kalitesiyle adından söz ettiren istikbal, geniş tasarımları ve ürün kalitesi ile Hazal ve Royal nevresim takımlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Kullanımı sırasında sağladığı kolaylıklar ile farklılık yaratırken renk ve desenleriyle de göz kamaştırıcı.

istikbal uyku seti fiyatları, istikbal uyku seti kampanyası, istikbal uyku seti modelleri, istikbal uyku seti tek kişilik, istikbal uyku seti 2010, istikbal uyku seti fiyatı

istikbal uyku seti fiyatları, kampanyası, modelleri, istikbal uyku seti tek kişilik

Yatak odalarına bahar renklerini, naturel renkleri getirerek şıklığı ve zerafeti bir arada toplayan istikbal, kullandığı kumaş farkı ile de yıllardır tarzını korumuş ve kalitesinden ödün vermemiştir.
İstikbalin Royal ürününde siyahın asilliği göz önüne seriliyor. Hazal ürünüyle de baharın canlılığını, sevgiyi anlatan özel tasarımlarını, cazip fiyatlarıyla buluşturuyor. Kumaşındaki yumuşak dokusu ve işlevselliği ile özgün renk, desen zenginliği ile her zaman bir numara. Bunların yanı sıra en büyük özelliklerinden biri olan antibakteriyel özellikleri ile sizlere sağlıklı bir uyku sunuyor.

Istikbal Uyku Setleri

Istikbal Uyku Setleri

İstikbal’ in kaçırılmayacak kalite ve 75 TL den başlayan bütçeyi sarsmayacak fiyatları, maksimum kart sahiplerine 12 taksit ve 2 ay erteleme imkanı sunması, ihtiyaçlarımıza zevkle kavuşmamızı sağlayan önemli etmenler. Eğer siz de bine yakın bayisiyle Türkiye’nin bir numarası olan İstikbal’in bu kadar özeliği bir arada yaşatan Royal ve Hazal serisiyle bir an önce tanışmak istiyorsanız, her hangi bir İstikbal mağazasına uğramanız yeterli olacaktır.

One comment

  • kanepe modelleri çok güzel ama benim istediğim kanepe modelini göremedim üçlü ve arkasında pufları var 2 adet kırlenti var kanepenin rengi lila,mor,gül kurusu tonları ama kanepe desensiz pufları ve kırlentleri desenli ve kanepenin yan tarafında dergi gazete vs. koyma yeri falan oluyor o modeli göremedim ama yinede baktığım zaman güzel değil dediğim olmadı BAŞARILAR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir