Kırlent Yastık Modelleri

Biz mekanlarımızda yastık kullanmaktan hoşlanan bir toplumuz. Genel olarak kanepelerimizde hatta yataklaırmızın üzerinde dahi dekor amaçlı yastıklar bulunduruyoruz. Genel olarak şık, eğlenceli ve rahat oldukları için seçtiğimiz yastıklar, dekorasyon ürünlerinin arasında gözde olmuş durumda.

2011 yılının dekoratif ürünleri arasında karakter yastıklar bulunuyor. Farklı desenlere ve modellere sahip yastıkların yanı sıra bu ürün, değişik doğa desenleriyle hazırlanmış baskılarla süslenmiş. Hatta ünlülerin bile baskılarının bulunduğu bu modeller, tarz yaratacak nitelikte görünüyor.

2011 yastık kırlent modelleri

 

Eğer kendi dekorasyon ürünlerinizi yaratmayi seviyorsanız, bu tarz ürünleri cüzi miktarlara kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Günümüzde tekstil firmalarının çoğu bu tarz ürünleri piyasaya sürmüş durumda. Hatta en belirgin ürünler arasında desenli olanlardan ziyade kelebek ya da ayıcık ve yahut yıldız vb şekillerde  olan yastıklar çok tutuluyor. Bu ufak detaylar, evinizin dekorasyonunda inanılmaz güzellikler yaratabilmektedir.

Bu tarz aksesuarlarınızı kendiniz tasarlayarak dekorasyonunuza yenilik ve modernlik kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu dekoratif ürünlerin sadece sizde olacağını ve çok şık, eğlenceli duracağını da unutmamak lazım.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir