Linens 2009 Yaz Koleksiyonu

Güneşli günleri andıran ve çok hoş tasarımlara sahip linens ilkbahar ve yaz koleksiyonu tüketicilerin beğenisine sunuldu..

Linens Yaz Koleksiyonu

Son yıllarda evleri moda ile buluşturan en etkin alanlardan biri haline gelen ev tekstili, konusunda uzman markaların koleksiyonları ile daha da çarpıcı ve baştan çıkarıcı çalışmaları hayatımıza katıyor. Her yıl güçlü temasal koleksiyonları ile ev tekstilinde oldukça önemli bir yere sahip olan Linens; 2009 yılının İlkbahar ve Yaz modasını da kendi tarzı ile yorumluyor.

Geniş koleksiyonda yer alan çalışmalar arasında, mevsimin gözdesi pikeler şu günlerde öne çıkan çalışmalar arasında… Çok çeşitli renk ve desenlerden oluşan pike takımları rahat, ferah, şık ve tazeliği çağrıştıran görünümleri ile yazın canlılığını evlere taşıyor.
Modellerde ana zemin olarak, mevsimin ferahlığını ve duruluğunu ifade eden beyazın ağırlıklı kullanımı dikkat çekiyor. Desen ve renk çalışmalarında ise yılın trendlerine ve gözde renklerine Linens bakış açısı ile yaklaşılıyor.

Oldukça geniş bir yelpazede beğeniye sunulan pike takımları; kaliteli ve kesintisiz bir uykuyu, yaz gecelerinde de kullanıcısına sunmayı başarıyor. Seride yer alan Sky ve Polo, bu alanda geliştirilen modellerden sadece bir kaçı…

Markanın farklı temalarla koleksiyon oluşturma geleneği, bu yıl da oldukça özenli bir çalışmanın çevresinde şekillenmiş. Linens tasarımcıları; yeni koleksiyonun içgüdüsel bir yaklaşımla ve kabile stili ön planda tutularak tasarlandığının ve ürünlerin el işi görünümüne sahip; fakat her zaman şık, zarif, rafine ve sofistike olduğunun altını çiziyor.

Yatak odasından salona, banyodan mutfağa kadar evin her bölümüne seslenen Linens 2009 İlkbahar – Yaz koleksiyonu; perdeden nevresime, çarşaftan masa örtüsüne, havludan bornoza ve döşemelik kumaşlara, banyo ve mutfak takımlarından dekoratif aksesuarlara, halıdan porselene kadar pek çok ürün içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir