Linens Nevresim Takımı

Linens’in nevresim takımı yeni koleksiyonunda yer alan nevresim takımları, bütün bir yıla yayılacak baharın izlerini taşıyor. Farklı beğenileri karşılayabilecek zengin bir aralıkta karşımıza çıkan linens nevresim takımı tasarımları, derinliği olan ve duygulara dokunan bir desen ve renk kurgusu sunuyor.

Linens nevresim takımı

Linens nevresim takımı modelleri

Yatak odalarını bu yıl farklı duygular hareketlendiriyor. Linens nevresim takımı İlkbahar – Yaz koleksiyonuna yön veren ana temalar çerçevesinde hazırlanan nevresim kreasyonları, günümüz yaşamının bir anlamda eksik kalan yanlarını tamamlamayı başaran bir çizgide şekilleniyor. Gizem, seçicilik, farklı olabilmek gibi kavramları bünyesinde barındıran çalışmalar, sofistike yaklaşımların ve etnik tatların da izlerini taşıyabiliyor.

Markanın Mink Keten modelinde; sade ve duru bir yaklaşım algılanıyor. Özel kumaşın üzerinde abartısız ancak son derece belirgin bir duruş sergileyen işlemeler, yaz ayları için ideal renk seçenekleri ile buluşturulmuş ve ferah mekanlar oluşturulması sağlanmış.
Dekoratif yastık kılıfları, ana desenin tüm detaylarını barındıran bir formda biçimlendirilmiş. Yaklaşan mevsimin özünü taşıyan ve yatak odalarına sıcak, samimi ve bir o kadar da elit bir hava katan model; bireyselliğin ön planda tutulduğu ve kullanıcısını özel hissettiren dokunuşlarını, yalın bir çizgide hayata geçiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir