Linens Valeron Yatak Örtüsü Takımı

Diğer ülkelerde bulunan platformdaki sade, şık ve sıra dışı tarzı ile ülkemiz pazarına katıldığı günden bu yana büyük ilgi uyandıran Linens Valeron, konforlu hatların modern yansımalarla zenginleştiği, yenilikçi koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına özgün tasarımlar sunuyor..

Valeron Yatak Takımı

Linens Valeron Yatak Örtüsü Takımı

Saten, jakar ve özel Percale kumaşından üretilen Valeron ürünleri, şık detayların ön plana çıktığı yeni koleksiyonunda, sade hatların zarafetinin yanı sıra canlı renklerin, keyifli desenlerle buluştuğu nevresim takımları ile benzersiz yatak odalarına imza atıyor.

Linens markasının koleksiyonunda farklı tarzlara seslenen seriler oluşturulmuş. Nora ve Mira dantellerin cazibesi ile yoğrulurken, püskülleri ile neşeli bir şıklık oluşturan Luxus ve Palladio’nun ya da kadifenin lüks formunu çıkış noktası seçen Punto ve Larino’nun yaklaşımları ile değişik atmosferler yaratılmış.

Amazon modeli; romantizmin, büyüleyici aşkların ve tutkulu bağların yorumlandığı bir dünyayı, çağrıcı çiçek desenleri ve vurucu renk tonları ile tamamlıyor.

Tüm modelleri çift kişilik olarak üretilen Valeron nevresim takımları, göz alıcı renklerdeki, romantik çiçek desenlerinin yer verildiği Indios, Legend ve Ruby serileri ile 2008 modasının vazgeçilmez trendlerini evlere yansıtıyor.

Bu sayfada gördüğünüz model de Indios adını taşıyor ve canlılığın, aşkın, tutkunun kişisel yorumları ile mekanı daha da özel bir konuma ulaştırmayı başarıyor.

Valeron’un zengin koleksiyonunda ayrıca Nora, Mira, Flamant ve Charming gibi saray ihtişamının modern çizgilerle harmanlandığı nevresim takımları, kombin havlu setleri ile görkemli şıklığa bütünlük katmayı da başarıyor.

Okyanusun vazgeçilmez renk ve alışımlarının kullanıldığı Marine modelleri ise evlerde ve teknelerde derin mavilerin büyüsünü yaşatıyor.

Yatak odalarına yeni bir soluk getiren Valeron 2008 koleksiyonunda, nevresim takımlarının yanı sıra, zevkli ve kaliteli şıklığı bütünlük içinde yaşamak isteyenler için dekoratif yastık, bornoz ve havlu ürünlerinin çeşitli alternatiflerle sunulduğu yatak setleri de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir