Moneta döşemelik kumaşlar modelleri 2011

Havanın ısındığı bu günlerde insanlar bahar renklerini ve çiçek desenlerini herşeyden fazla istiyor ve tercih ediyor. Modaya ve tüm giysilerimize yansıyan çiçek motifleri Montena Mobilya ile evimizin içinde de bahar havası estirmeyi başarmış durumda.

Moneta döşemelik kumaşlar modelleri 2011

Moneta döşemelik kumaşlar modelleri 2011

Moneta’nın çok renkli dünyası ile her mevsim enerjisi ve güneş hissini yakalamak mümkün görünüyor. Döşemelik kumaşlar, perdeler ve yeni trend duvar kağıtlarının yer aldığı Moneta 2011 koleksiyonu hayatınıza renk katıyor.

Moneta, kumaşları ve duvar kağıtlarını tasarlarken bahardan ilham almakla beraber geçmişin dekoratif desenlerinden de esinlenmiş gibi görünüyor.

Döşemelik kumaşların üzerinde büyük ve canlı çiçekler, modern desenler, farklı renk kombineleri ve düz, sadeliğin güzelliği dikkat çekici detaylar olarak işlenmiş durumda.

Aynı canlılık tüm perdelere de yansımış durumda. Sıradan kumaşların yerini alan Moneta, tüm evin havasını bir anda değiştirebiliyor.

Duvar kağıtlarında büyük sorun olan kirlenme sonrası temizlik de Moneta ile kolay bir işlem haline gelmiş durumda. Kirlenme sonrası nemli bir bezle silinen duvar kağıtları kiri dışarı atan özel yapısı sayesinde her daim temiz kalabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir